Povrchová dezinfekce ve zdravotnických zařízeních

 
  DEZISAN Profi

Vysoce koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro dezingfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a vybavení ve zdravotnických zařízeních (i v přítomnosti pacientů), v potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, veřejných prostor a jejich zařízení. Je také vhodný k veterinární dezinfekci, předchází vzniku a šíření epidemií. Ošetřené povrchy nemění barvu a ani nejsou nijak narušeny.

Je charakteristický dlouhotrvající antibakteriálním (G+ a G- bakterie), antivirovým (včetně Poliovirus, Adenovirus, BVDV virus, Vakcinie virus) a protiplísňovým (M. Terrae, M. Avium) účinkem. Přípravek je určen pro profesionální použití.

Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostlinby. Nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné těkavé ani leptavé látky. Je nehořlavý.

Je vhodný ke strojové i ruční dezinfekci. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Teplota vody účinek neovlivňuje.

Dávkování preventivní dezinfekce   20 ml na 1 l vody
Dezinfekce ložiska infekce   50 ml na 1 l vody
Balení   1, 3, 5, 10, 25 l
>> Bezpečnostní listy