Dezinfekce povrchů a odstranění pachů v domácnosti

>> DEZISAN
>> DEZISAN Spray 0,5 l
>> DEZISAN Spray Vet 0,5 l

 
  DEZISAN

Vysoce koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů v domácnostech, rekreačních, lázeňských, kosmetických a jiných veřejných zařízeních - školy, školky, hotely a ubytovny, restaurace, jídelny, úklidové firmy a další instituce.

Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním (eliminuje široké spektrum mikroorganismů včetně TBC), antivirovým a protiplísňovým účinkem. Je šterný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny. Nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje chlor, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je netoxický a nehořlavý.

Je vhodný pro ředění do ručních rozprašovačů, případně na mytí větších ploch (podlahy, stěny). Odstraňuje pachy, likviduje plísně a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Je ideální také pro rodiny s dětmi, je šterný k ošetřovaným materiálům a nezanechává nepříjemný zápach.

Použití:

 • dezinfekce a eliminace zápachu v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších, botách a jiných zdrojů pachů
 • dezinfekce kuchyňské linky včetně vybavení
 • odstranění plísní a běžné dezinfekce v koupelnách a na toaletách
 • dezifekce prádla přímo přidáním do pračky
 • dezinfekce větších ploch
Dávkování preventivní dezinfekce   30 ml na 1 l vody
Balení   1, 3, 5 l
>> Bezpečnostní listy

 

 
  DEZISAN Spray 0,5 l

Bezchlórový dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, nástrojů a těžko přístupných míst postřikem

Likviduje bakterie, viry, plísně, odstraňuje pachy a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Neobsahuje agresivní ani hořlavé látky, není dráždivý na pokožku a nepoškozuje žádné materiály. Nezanechává nepříjemný zápach, naopak velmi příjemně voní.

Použití:

 • dezinfekce a eliminace zápachu v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších, botách a jiných zdrojů pachů
 • dezinfekce kuchyňské linky včetně vybavení
 • odstranění plísní a běžné dezinfekce v koupelnách a na toaletách
 • dezifekce prádla hraček, prádla a jiné

Doplňte si svůj rozprašovač a šetřte náklady

Rozprašovač DEZISAN Spray je vybaven tzv. bajonetovým uzávěrem, který je možmno lehce z lahve sejmout a znovu nasadit. Zakupte si také DEZISAN (koncentrovaný dezinfekční prostředek) a nařeďte si novou náplň přímo do rozprašovače.

Ředění: Nalijte 80ml DEZISANu na dno prázdného rozprašovače a doplňte do plné pitnou vodou. Takto získáte znovu původní náplň rozprašovače. Z 1 litru DEZISANu je takto možno naředit až 12 rozprašovačů.

Balení   0,5 l
>> Bezpečnostní listy

 

 
  DEZISAN Spray Vet 0,5 l

Polymerový dezinfekční prostředek pro přímé použití postřikem. Bez obsahu chlóru, bez barvy a zápachu.

Dezinfikuje a odstraňuje pachy z přepravních boxů, pelechů, kotců, zvířecích hraček a jiného příslušenství Vašich domácích mazlíčků. Nedráždí pokožku a je tedy vhodný i na ošetření těl a končetin zvířat. DEZISAN Spray Vet nepoškozuje žádné materiály. Je proto ideální na dezinfekci a ostranění pachu po zvířecích výkalech, a to jak na sedačkách, kobercích, matracích a jiných materiálech. Ošetřené materiály nemění svou barvu, ani nejsou jinak poškozeny.

Použití:

 • nastříkejte na zapáchající místa a nechte minimálně 30 minut působit
 • po aplikaci není nutno postižené místo omývat nebo jinak ošetřovat

Účinky: Likviduje bakterie, viry, plísně a eliminuje zápach

Zdrojem zápachu jsou bakterie a plísně. Pokud tyto zlikvidujete, což je možné pouze pomocí dewzinfekce, zbavíte se tak zápachu samotného. DEZISAN Spray Vet neobsahuje agresivní látky jako je chlór nebo alkohol. Samotná aplikace neobtěžuje zápachem ani Vás, ani Vašeho domácího mazlíčka.

Balení   0,5 l
>> Bezpečnostní listy