Představení společnosti

Společnost GD Sys s.r.o. již několik let úzce spolupracuje s výrobními společnostmi, které vyrábějí vysoce efektivní širokospektrální dezinfekční a mycí prostředky. Jedná se o vodou ředitelné polymery, které účinně likvidují bakterie, viry a plísně. Naše výrobky nejsou toxické k žádné formě vyššího života, včetně lidí, rostlin a zvířat. Nepoškozují zdraví a jsou šetrné k životnímu prostředí. Oproti jiným přípravkům neobsahují jako účinnou složku chlór a nemají tedy charakteristický chlórový zápach.

Je nám jasné, že nemůžeme v běžném životě vytvářet sterilní podmínky a ostatně to ani není pro zdraví člověka nejvhodnější, ale naší snahou je přispět k prostředí bez nebezpečných bakterií, a to cestou šetrnou k životnímu prostředí. Dodáváme cenově dostupné výrobky a snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků. Naším cílem je vysoká profesionalita poskytovaných služeb.

Představení produktů

Nabízené prostředky jsou vysoce efektivní, vodou ředitelné dezinfekční prostředeky na bázi PHMG. Jsou určeny pro hygienické zabezpečení všech typů povrchů, dezinfekci a hygienizaci bazénových, teplých, rekreačních a technických vod. Jsou bezpečné při aplikaci, nekorozivní a šetrné k životnímu prostředí. Produkty obsahují vodný roztok kladně elektricky nabitého kationtového polymeru. V kontaktu se záporně nabitou buněčnou membránou mikroorganismu je buněčná stěna narušena a buňka umírá. Prostředky jsou testovány s patogenními a nepatogenními bakteriemi, viry, plísněmi a řasami. Testování přípravku na území ČŘ provedla evropsky akreditovaná laboratoř Chemila (Hodonín) a SZÚ. Tyto protokoly jsou pro zájemce k dispozici.