Představení společnosti

Společnost GD Sys s.r.o. již několik let úzce spolupracuje s výrobními společnostmi GUAPEX,a.s. a Everstar s.r.o, které vyrábějí vysoce efektivní širokospektrální dezinfekční a mycí prostředky. Jedná se o vodou ředitelné polymery, které účinně likvidují bakterie, viry a plísně. Naše výrobky nejsou toxické k žádné formě vyššího života, včetně lidí, rostlin a zvířat. Nepoškozují zdraví a jsou šetrné k životnímu prostředí. Oproti jiným přípravkům neobsahují jako účinnou složku chlór a nemají tedy charakteristický chlórový zápach.

Je nám jasné, že nemůžeme v běžném životě vytvářet sterilní podmínky a ostatně to ani není pro zdraví člověka nejvhodnější, ale naší snahou je přispět k prostředí bez nebezpečných bakterií, a to cestou šetrnou k životnímu prostředí. Dodáváme cenově dostupné výrobky a snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků. Naším cílem je vysoká profesionalita poskytovaných služeb.

Představení produktu

GUAA je vysoce efektivní, vodou ředitelný, dezinfekční prostředek na bázi PHMG. Je určen pro hygienické zabezpečení všech typů povrchů, dezinfekci a hygienizaci bazénových, teplých, rekreačních a technických vod. Je bezpečný při aplikaci, nekorozivní a šetrný k životnímu prostředí. Produkty řady GUAA obsahují vodný roztok kladně elektricky nabitého kationtového polymeru. V kontaktu se záporně nabitou buněčnou membránou mikroorganismu je buněčná stěna elektricky narušena a buňka umírá. GUAA byl testován s patogenními a nepatogenními bakteriemi, viry, plísněmi a řasami. Testování přípravku na území České republiky provedla evropsky akreditovaná laboratoř Chemila (Hodonín) a SZÚ. Tyto protokoly jsou pro zájemce k dispozici.