Dezinfekce povrchů

>> DEZISAN Profi
>> DEZISAN
>> DEZISAN Spray 0,5 l
>> DEZISAN Fitness
>> DEZISAN Fitness Spray 0,5 l

 
  DEZISAN Profi

Vysoce koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro dezingfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a vybavení ve zdravotnických zařízeních (i v přítomnosti pacientů), v potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, veřejných prostor a jejich zařízení. Je také vhodný k veterinární dezinfekci, předchází vzniku a šíření epidemií. Ošetřené povrchy nemění barvu a ani nejsou nijak narušeny.

Je charakteristický dlouhotrvající antibakteriálním (G+ a G- bakterie), antivirovým (včetně Poliovirus, Adenovirus, BVDV virus, Vakcinie virus) a protiplísňovým (M. Terrae, M. Avium) účinkem. Přípravek je určen pro profesionální použití.

Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostlinby. Nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné těkavé ani leptavé látky. Je nehořlavý.

Je vhodný ke strojové i ruční dezinfekci. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Teplota vody účinek neovlivňuje.

Dávkování preventivní dezinfekce   20 ml na 1 l vody
Dezinfekce ložiska infekce   50 ml na 1 l vody
Balení   1, 3, 5, 10, 25 l
>> Bezpečnostní listy

 

 
  DEZISAN

Vysoce koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů v domácnostech, rekreačních, lázeňských, kosmetických a jiných veřejných zařízeních - školy, školky, hotely a ubytovny, restaurace, jídelny, úklidové firmy a další instituce.

Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním (eliminuje široké spektrum mikroorganismů včetně TBC), antivirovým a protiplísňovým účinkem. Je šterný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny. Nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje chlor, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je netoxický a nehořlavý.

Je vhodný pro ředění do ručních rozprašovačů, případně na mytí větších ploch (podlahy, stěny). Odstraňuje pachy, likviduje plísně a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Je ideální také pro rodiny s dětmi, je šterný k ošetřovaným materiálům a nezanechává nepříjemný zápach.

Použití:

  • dezinfekce a eliminace zápachu v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších, botách a jiných zdrojů pachů
  • dezinfekce kuchyňské linky včetně vybavení
  • odstranění plísní a běžné dezinfekce v koupelnách a na toaletách
  • dezifekce prádla přímo přidáním do pračky
  • dezinfekce větších ploch
Dávkování preventivní dezinfekce   30 ml na 1 l vody
Balení   1, 3, 5 l
>> Bezpečnostní listy

 

 
  DEZISAN Spray 0,5 l

Bezchlórový dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, nástrojů a těžko přístupných míst postřikem

Likviduje bakterie, viry, plísně, odstraňuje pachy a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Neobsahuje agresivní ani hořlavé látky, není dráždivý na pokožku a nepoškozuje žádné materiály. Nezanechává nepříjemný zápach, naopak velmi příjemně voní.

Použití:

  • dezinfekce a eliminace zápachu v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších, botách a jiných zdrojů pachů
  • dezinfekce kuchyňské linky včetně vybavení
  • odstranění plísní a běžné dezinfekce v koupelnách a na toaletách
  • dezifekce prádla hraček, prádla a jiné

Doplňte si svůj rozprašovač a šetřte náklady

Rozprašovač DEZISAN Spray je vybaven tzv. bajonetovým uzávěrem, který je možmno lehce z lahve sejmout a znovu nasadit. Zakupte si také DEZISAN (koncentrovaný dezinfekční prostředek) a nařeďte si novou náplň přímo do rozprašovače.

Ředění: Nalijte 80ml DEZISANu na dno prázdného rozprašovače a doplňte do plné pitnou vodou. Takto získáte znovu původní náplň rozprašovače. Z 1 litru DEZISANu je takto možno naředit až 12 rozprašovačů.

Balení   0,5 l
>> Bezpečnostní listy

 

 

 
  DEZISAN Fitness

Dezinfekce solárií, saun a fitness zařízení

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů. Je určen pro dezinfekci povrchů a zařízení v soláriích, masážních salónech, fitness centrech a jiných relaxačních a sportovních zařízeních.

Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním (eliminuje široké spektrum mikroorganismů včetně TBC), antivirovým a protiplísňovým účinkem. Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny. Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Vhodný pro použití na dezinfekci dřevěného obložení v saunách, průběžnou dezinfekci solárií, dezinfekci masážních lůžek a ostatního příslušenství. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je netoxický a nehořlavý.

Dávkování preventivní dezinfekce   30 ml na 1 l vody
Balení   1, 3, 5 l
>> Bezpečnostní listy

 

 
  DEZISAN Fitness Spray

Dezinfekce solárií, saun a fitness zařízení

Dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, zařízení a těžko přístupných míst postřikem. Je určen pro dezinfekci solárií a masážních lůžek, saun a zařízení ve fitness.

Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním (eliminuje široké spektrum mikroorganismů včetně TBC), antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály. Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny. Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní.Vhodný pro použití na dezinfekci dřevěného obložení v saunách, průběžnou dezinfekci solárií, dezinfekci masážních lůžek a ostatního příslušenství. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je nehořlavý.

Balení   0,5 l
>> Bezpečnostní listy